Co nowego?

miniatura

Kancelaria Smolarek, Rogala, Caban nominowana do „EuropaProperty CEE Investment Awards 2019″ w kategorii „Law Firm of the Year”

Miło jest nam poinformować, że kancelaria Smolarek, Rogala, Caban została doceniona przez kapitułę konkursu EuropaProperty CEE Investment Awards 2019, jednego z najbardziej prestiżowych konkursów branży nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. Kancelaria otrzymała nominację do nagrody Law Firm of the Year.

Kapituła doceniła wiedzę i doświadczenie prawników naszej kancelarii w zakresie rynku nieruchomości komercyjnych oraz szeroki wachlarz projektów, w których uczestniczyli, od jednych z największych transakcji najmu na rynku biurowym w Polsce, przez obsługę podmiotów z branży retail, po zakup i dzierżawę setek hektarów gruntów na cele rolne i górnicze, a także na cele produkcji energii odnawialnej.

Jesteśmy wdzięczni za to wyróżnienie i pragniemy podziękować Kapitule konkursu, wszystkim Członkom Zespołu kancelarii, a przede wszystkim naszym Klientom, za zaufanie i długoletnią współpracę.