Kancelaria

kancKancelaria powstała w 2005 roku, a inspiracją dla nas była chęć świadczenia pomocy prawnej przy zachowaniu bezpośredniego kontaktu z Klientami oraz elastycznego reagowania na ich potrzeby. Nasi partnerzy łączą teoretyczną wiedzę prawniczą z doświadczeniem zawodowym i zrozumieniem praktyki obrotu gospodarczego zdobytym w polskich i międzynarodowych firmach prawniczych i konsultingowych. Jesteśmy kancelarią oferującą swoim Klientom pełen zakres usług prawnych, ale koncentrujemy się przede wszystkim na świadczeniu pomocy prawnej w dziedzinach, w których od wielu lat się specjalizujemy.

Od początku naszej działalności, nasza siedziba mieści się w Warszawie przy ulicy Emilii Plater 28, w budynku Warsaw Corporate Center.

W okresie działalności Kancelarii udało nam się zbudować komplementarny i zgrany zespół, zdolny zarówno do obsługiwania wielu zleceń w jednym czasie, jak i do podejmowania się pomocy prawnej przy dużych projektach, wymagających jednoczesnej pracy wielu prawników.

Jesteśmy członkiem Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej


Zdjęcia umieszczone na stronie www pochodzą z zasobów własnych oraz od przyjaciół, między innymi ze szkoły windsurfingu Lsurf.