KANCELARIA SMOLAREK, ROGALA, CABAN NOMINOWANA DO “EUROPAPROPERTY CEE INVESTMENT AWARDS 2019″ W KATEGORII “LAW FIRM OF THE YEAR”

7 października 2019

Miło jest nam poinformować, że kancelaria Smolarek, Rogala, Caban została doceniona przez kapitułę konkursu EuropaProperty CEE Investment Awards 2019, jednego z najbardziej prestiżowych konkursów branży nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. Kancelaria otrzymała nominację do nagrody Law Firm of the Year.

Kapituła doceniła wiedzę i doświadczenie prawników naszej kancelarii w zakresie rynku nieruchomości komercyjnych oraz szeroki wachlarz projektów, w których uczestniczyli, od jednych z największych transakcji najmu na rynku biurowym w Polsce, przez obsługę podmiotów z branży retail, po zakup i dzierżawę setek hektarów gruntów na cele rolne i górnicze, a także na cele produkcji energii odnawialnej.

Jesteśmy wdzięczni za to wyróżnienie i pragniemy podziękować Kapitule konkursu, wszystkim Członkom Zespołu kancelarii, a przede wszystkim naszym Klientom, za zaufanie i długoletnią współpracę.

wróć do listy artykułów

back to news list

Leading Firm Legal 500 Emea 2024