KANCELARIA SRC DORADZA PRZY LIKWIDACJI PARKU PRZEMYSŁOWEGO

8 maja 2023

Kancelaria SRC doradzała funduszowi inwestycyjnemu z USA w procesie likwidacji starego parku przemysłowego znajdującego się w okolicach Warszawy.

Park przemysłowy zakupiony został przez klienta w roku 2021. W tym czasie na jego terenie działalność prowadziło ponad 200 najemców.

Kancelaria SRC wspomagała nowego właściciela w skutecznym rozwiązaniu wszystkich umów najmu pomieszczeń na terenie parku oraz w procesie windykacji należności i opróżniania lokali.

Wsparcie na rzecz klienta obejmowało także przygotowanie wzoru umowy najmu pod komercjalizację przyszłego, nowoczesnego parku przemysłowego, który powstanie w miejscu wyburzanych obecnie obiektów. 

Jako kancelaria, cieszymy się, że możemy uczestniczyć w projektach tak ciekawych, jak ten, który wymagał nie tylko wiedzy prawnej, ale również skutecznej koordynacji procesu przygotowania i doręczenia setek wypowiedzeń w krótkim czasie oraz wykazania się elastycznością w zakresie różnej sytuacji prawnej i faktycznej poszczególnych najemców, a także pogodzenia ich z planami biznesowymi naszego klienta” – stwierdził Łukasz Caban, partner kancelarii SRC.

wróć do listy artykułów

back to news list

Leading Firm Legal 500 Emea 2024