NOMINACJA SRC DO EUROBUILD AWARDS 2022

9 sierpnia 2022

Bogate doświadczenie zespołu oraz mnogość i różnorodność projektów z branży nieruchomości biurowych, hotelowych i handlowych oraz odnawialnych źródeł energii, nad którymi pracowali prawnicy kancelarii SRC, zaowocowały kolejną już nominacją kancelarii do Eurobuild Awards w kategorii „Law Firm of the Year” w roku 2022.

Kapituła konkursu, nominując kancelarię SRC Smolarek, Rogala, Caban do nagrody, brała pod uwagę w szczególności zakończone sukcesem transakcje nabycia i zbycia terenów pod budowę farm solarnych, centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Docenione zostało także zaangażowanie prawników kancelarii w sprzedaż kilkuset hektarów nieruchomości rolnych i leśnych oraz w projekty budowlane i stałą obsługę Klientów pod kątem umów najmu w centrach handlowych, biurowych i logistycznych.

– Jest to już kolejna nominacja naszej kancelarii do Eurobuild Awards. Jesteśmy wdzięczni zarówno kapitule konkursu za docenienie naszych osiągnięć, jak również całemu zespołowi za zaangażowanie, wiedzę i pomysłowość przy realizowanych projektach. Dziękujemy też naszym Klientom za okazane zaufanie i inspirację – mówi Łukasz Caban, partner kancelarii SRC Smolarek, Rogala, Caban.

To już dwunasta edycja Eurobuild Awards. Według organizatorów, celem konkursu jest uhonorowanie najwybitniejszych osobowości i projektów w sektorze, a w dłuższej perspektywie pomoc w wyłonieniu elity rynku nieruchomości, która będzie miała realny wpływ na kształt rynku inwestycyjnego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, jak również wsparcie w ustaleniu zasad i kierunków, w których ten rynek będzie podążał w przyszłości.

wróć do listy artykułów

back to news list

Leading Firm Legal 500 Emea 2024