PIĄTA NOMINACJA SRC DO CEE INVESTMENT AWARDS

16 listopada 2023

Z przyjemnością informujemy, że kancelaria SRC została po raz piąty nominowana do nagrody EuropaProperty CEE Investment Awards w kategorii „Law Firm of the Year”.

Organizatorzy konkursu docenili wieloletnie wsparcie kancelarii na rzecz wynajmujących i najemców, skutkujące doradztwem przy wynajmie prawie 1,5 miliona metrów kwadratowych powierzchni komercyjnej, w tym przy jednej z największych transakcji najmu na rynku biurowym w Polsce w 2022 r., obejmującej prawie 14.000 metrów kwadratowych powierzchni w Konstruktorska Business Center w Warszawie, dla najemcy Lionbridge.

Doceniony został również dorobek kancelarii w zakresie transakcji dotyczących nabycia setek hektarów gruntów rolnych oraz gruntów pod budowę farm fotowoltaicznych dla zagranicznych inwestorów, a także w sprzedaży nieruchomości pod parki logistyczne oraz zaangażowanie w procesy budowlane, w tym doradztwo prawne przy budowie Ogrodów Ulricha w warszawskim centrum handlowym Wola Park.

Cieszymy się przede wszystkim, że nasza praca i nastawienie na efekt przynoszą korzyści naszym Klientom. Docenienie naszych osiągnięć przez innych przedstawicieli rynku, którzy nierzadko są po drugiej stronie transakcji, jest dla nas dodatkową satysfakcją – mówi Łukasz Caban, partner kancelarii Smolarek, Rogala, Caban.

EuropaProperty CEE Investment Awards jest uznawane za jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej i ma na celu uhonorowanie najlepszych firm z regionu za ich osiągnięcia w dziedzinie nieruchomości komercyjnych.

wróć do listy artykułów

back to news list

Leading Firm Legal 500 Emea 2024