CZWARTA Z RZĘDU NOMINACJA SRC DO CEE INVESTMENT AWARDS

24 października 2022

Z przyjemnością informujemy, że kancelaria SRC została w tym roku, czwarty raz z rzędu, nominowana do nagrody EuropaProperty CEE Investment Awards w kategorii „Law Firm of the Year 2022”.

Organizatorzy konkursu docenili nie tylko bieżące zaangażowanie kancelarii w procesy budowlane, transakcje dotyczące gruntów pod budowę nieruchomości handlowych, biurowych, mieszkaniowych oraz pod farmy solarne, ale także wieloletnie wsparcie na rzecz wynajmujących i najemców, skutkujące doradztwem przy wynajmie prawie 1,4 miliona metrów kwadratowych powierzchni komercyjnej.

Mimo że służymy naszym Klientom pomocą w wielu dziedzinach prawa, od sporów, przez fuzje i przejęcia, po własność intelektualną, nieruchomości pozostają naszą główną specjalizacją i pasją. Cieszymy się, że jesteśmy w tej dziedzinie doceniani zarówno przez naszych Klientów, jak i innych przedstawicieli rynku. Bardzo im za to dziękujemy – mówi Monika Smolarek, partner kancelarii Smolarek, Rogala, Caban.

EuropaProperty CEE Investment Awards jest uznawane za jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej i ma na celu uhonorowanie najlepszych firm z regionu za ich osiągnięcia w dziedzinie nieruchomości komercyjnych.

wróć do listy artykułów

back to news list

Leading Firm Legal 500 Emea 2024