KANCELARIA SRC DORADZA LUSH FRESH HANDMADE COSMETICS PRZY UMOWIE NAJMU W WESTIELD ARKADIA

14 grudnia 2023

Marka LUSH otworzyła w Westfield Arkadia w Warszawie swój drugi sklep w Polsce. Sklep ma 107 metrów kwadratowych i jest jednym z pierwszych na świecie, w którym w tak dużym stopniu wykorzystano naturalne materiały i ekologiczne rozwiązania, nawiązujące do celów firmy związanych z ochroną środowiska i zrównoważonym rozwojem.

Kancelaria SRC doradzała LUSH jako najemcy przy negocjacjach umowy najmu na ten nowy salon.

SRC od wielu lat wspiera nie tylko właścicieli centrów handlowych w całej Polsce w ich negocjacjach z kontrahentami, ale doradza także najemcom lokali w takich obiektach, umożliwiając uzyskanie jak najbardziej korzystnych warunków kontraktowych. W ramach takich usług, kancelaria SRC wspierała miedzy innymi firmę z branży fitness, będącą jednym z największych najemców lokali w centrach handlowych w naszym kraju.  

Sklep LUSH w galerii Westfield Arkadia jest dopiero drugim sklepem LUSH w Polsce. Cieszymy się z tego otwarcia i trzymamy kciuki za sukcesy naszego Klienta na polskim rynku i szerzenie przez niego idei zrównoważonego rozwoju – mówi Łukasz Caban, partner w kancelarii SRC.

Brytyjska firma LUSH jest zaangażowanym społecznie producentem i sprzedawcą świeżych, ręcznie robionych kosmetyków z ponad 900 sklepami i dodatkowymi sklepami e-commerce w 51 krajach. Firma została założona w 1995 roku i jest znana na całym świecie.

wróć do listy artykułów

back to news list

Leading Firm Legal 500 Emea 2024