KANCELARIA SRC DORADZA PRZY KILKU NAJMACH NA RZECZ GOLDEN STAR ESTATE

20 czerwca 2024

Kancelaria SRC doradzała Golden Star Estate, jako wynajmującemu, przy zawarciu kilku umów najmu, obejmujących ponad 1600 metrów kwadratowych w kompleksie DOT Park w Krakowie oraz prawie 1100 metrów kwadratowych w kompleksie Oxygen Park w Warszawie, na rzecz takich podmiotów jak Webcon, Toshiba i LSI Software.

Kancelaria SRC od wielu lat wspiera działalność Golden Star Estate w Polsce, obsługując od strony prawnej wszystkie budynki należące do grupy Golden Star w naszym kraju, w tym samo nabycie kompleksu Konstruktorska Business Center, co stanowiło największą transakcję kupna na rynku biurowym w 2016 roku.

– Golden Star Estate to wyjątkowy partner, którego innowacyjne podejście do zarządzania nieruchomościami stanowi dla nas inspirację. Możliwość doradzania przy kluczowych umowach najmu, jak te w DOT Park w Krakowie i Oxygen Park w Warszawie, to dla nas zaszczyt i dowód zaufania ze strony tak prestiżowego klienta” – mówi Marcin Rogala, partner  kancelarii SRC, który wraz z adwokatem Krzysztofem Mikołajczykiem doradzał przy powyższych umowach.

Golden Star Group jest globalną grupą inwestycyjną działającą od 17 lat na arenie międzynarodowej w zakresie inwestycji w nieruchomości, specjalizującą się głównie w wysokodochodowych nieruchomościach komercyjnych, zagospodarowaniu i zabudowie nieruchomości oraz luksusowych konceptach hotelarskich i lifestylowych. 

wróć do listy artykułów

back to news list

Leading Firm Legal 500 Emea 2024