KANCELARIA SRC DORADZA PRZY JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH UMÓW NAJMU BIUROWEGO W POLSCE W 2022 ROKU

16 lutego 2023

Kancelaria SRC doradzała Golden Star Estate, jako wynajmującemu, przy zawarciu największej umowy najmu biurowego w Polsce w IV kwartale 2022 roku i jednej z największych takich umów w całym roku 2022.

Umowa opiewa łącznie na prawie 14.000 metrów kwadratowych powierzchni w Konstruktorska Business Center w Warszawie, dla najemcy Lionbridge. 

Kancelaria SRC od wielu lat wspiera działalność Golden Star Estate w Polsce, obsługując od strony prawnej wszystkie budynki należące do grupy Golden Star w naszym kraju, w tym samo nabycie kompleksu Konstruktorska Business Center, co stanowiło największą transakcję kupna na rynku biurowym w 2016 roku.

Stała współpraca z Golden Star Estate to powód do dumy dla naszej kancelarii. Cieszymy się, że możemy wspierać naszego Klienta przy tak prestiżowych transakcjach jak umowa najmu z Lionbridge” – mówi Marcin Rogala, partner kancelarii SRC.

Golden Star Group jest globalną grupą inwestycyjną działającą od 16 lat na arenie międzynarodowej w zakresie inwestycji w nieruchomości, specjalizującą się głównie w wysokodochodowych nieruchomościach komercyjnych, zagospodarowaniu i zabudowie nieruchomości oraz luksusowych konceptach hotelarskich i lifestylowych. 

wróć do listy artykułów

back to news list

Leading Firm Legal 500 Emea 2024