KANCELARIA SRC DORADZA PRZY UMOWACH NAJMU NA RZECZ GOLDEN STAR ESTATE

20 lipca 2022

W pierwszej połowie 2022 roku kancelaria SRC doradzała Golden Star Estate, jako wynajmującemu, przy zawarciu umów najmu łącznie około 17.000 metrów kwadratowych powierzchni w Konstruktorska Business Center w Warszawie, w tym ponad 11.000 metrów kwadratowych na rzecz wiodącego producenta z branży FMCG, 2.700 metrów kwadratowych na rzecz Moneygram oraz dodatkowych 2.500 metrów kwadratowych na rzecz Emerson Process Management. 

Kancelaria SRC od wielu lat wspiera działalność Golden Star Estate w Polsce, obsługując od strony prawnej wszystkie budynki należące do grupy Golden Star w naszym kraju, w tym samo nabycie kompleksu Konstruktorska Business Center, co stanowiło największą transakcję kupna na rynku biurowym w 2016 roku.

­– Jesteśmy dumni, że możemy wspierać Golden Star Estate w stałym umacnianiu obecności w Polsce, w tym w komercjalizacji najbardziej prestiżowych budynków w Warszawie. Cieszymy się również z tego, że koniec pandemii umożliwia powrót pracowników do biur, co nie tylko przełoży się na rynek najmu biurowego, ale niewątpliwie będzie miało także pozytywny wpływ na działalność samych najemców i relacje międzyludzkie – mówi Marcin Rogala, partner kancelarii SRC.

Golden Star Group jest globalną grupą inwestycyjną działającą od 15 lat na arenie międzynarodowej w zakresie inwestycji w nieruchomości, specjalizującą się głównie w wysokodochodowych nieruchomościach komercyjnych, zagospodarowaniu i zabudowie nieruchomości oraz luksusowych konceptach hotelarskich i lifestylowych. 

wróć do listy artykułów

back to news list