KANCELARIA SRC W ZESTAWIENIU LEGAL 500

28 marca 2024

Mamy przyjemność poinformować, że w najnowszej edycji rankingu LEGAL 500 na rok 2024, nasza kancelaria została rekomendowana w kategorii Real Estate.

Powyższe wyróżnienie potwierdza siłę, doświadczenie i merytoryczne przygotowanie naszego zespołu, poziom złożoności prowadzonych projektów oraz pozycję kancelarii SRC jako jednej z wiodących firm na rynku nieruchomościowym w Polsce.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom za zaufanie i nieustanne powierzanie nam inspirujących projektów.

Poniżej przedstawiamy informacje o zespole wraz z komentarzami wydawcy rankingu i niektórymi opiniami ankietowanych klientów:

Omówienie:

Smolarek, Rogala, Caban – Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. p. doradza lokalnym i międzynarodowym korporacjom, a także wynajmującym i najemcom, w kwestiach związanych z zakupem, najmem i budową szeregu aktywów, od biur i powierzchni handlowych, po hotele i nieruchomości przemysłowe. Zespołem kierują Monika Smolarek, Marcin Rogala i Łukasz Caban, którzy są partnerami-założycielami firmy. Tomasz Zapert i Wojciech Majdiuk również odgrywają integralną rolę w zespole.

Szefowie praktyki:

Monika Smolarek; Marcin Rogala; Łukasz Caban

Inni kluczowi prawnicy:

Tomasz Zapert; Wojciech Majdiuk

Referencje:

„Ta praktyka jest moim zdaniem wyjątkowa ze względu na siłę całego zespołu. Korzystamy z ich usług od kilku lat w wielu różnych sprawach i nigdy nas nie zawiedli. Zawsze wkładali wysiłek w zrozumienie naszych wyzwań i starali się ‘myśleć jak my’, aby móc skierować nas we właściwą stronę”.

„To, co wyróżnia ten zespół, to sposób, w jaki dostosowują się do potrzeb klienta. Są na bieżąco ze sprawami klienta i są gotowi, gdy potrzebna jest rada lub sugestia.”

„Współpracujemy z Moniką Smolarek, Marcinem Rogalą, Łukaszem Cabanem, Wojciechem Majdiukiem i Tomaszem Zapertem jako naszymi głównymi osobami kontaktowymi i od każdego z nich czujemy ten sam profesjonalizm. Prosto i precyzyjnie – dokładnie to, czego potrzebujemy!”

wróć do listy artykułów

back to news list

Leading Firm Legal 500 Emea 2024