NOMINACJA SRC DO EUROBUILD AWARDS 2023

30 listopada 2023

Tegoroczne sukcesy prawników kancelarii SRC, w tym w zakresie transakcji na rynku nieruchomości rolnych i leśnych oraz przeznaczonych pod budowę farm fotowoltaicznych, zaowocowały w tym roku czwartą już nominacją kancelarii do Eurobuild Awards w kategorii „Law Firm of the Year”.

Przy decyzji o nominacji pod uwagę brane były także zakończone sukcesem projekty zbycia terenów pod budowę centrów logistycznych, jak również liczne zwycięstwa w procesach przeciwko organom skarbowym w trudnych sprawach z zakresu podatku od nieruchomości. Docenione zostało także zaangażowanie prawników kancelarii w stałą obsługę Klientów pod kątem umów budowalnych oraz najmu w centrach handlowych i biurowych.

Rynek nieruchomości komercyjnych jest rynkiem niezwykle dynamicznym. Ostatnie lata pokazały to ze zdwojoną siłą. Cieszymy się, że możemy dołożyć swoją cegiełkę do pomocy naszym Klientom w odnalezieniu się z sukcesem w tej zmieniającej się rzeczywistości – mówi Marcin Rogala, partner kancelarii Smolarek, Rogala, Caban.

To już trzynasta edycja Eurobuild Awards. Według organizatorów, celem konkursu jest uhonorowanie najwybitniejszych osobowości i projektów w sektorze, a w dłuższej perspektywie pomoc w wyłonieniu elity rynku nieruchomości, która będzie miała realny wpływ na kształt rynku inwestycyjnego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, jak również wsparcie w ustaleniu zasad i kierunków, w których ten rynek będzie podążał w przyszłości.

wróć do listy artykułów

back to news list

Leading Firm Legal 500 Emea 2024