NOMINACJA SRC DO NAGRODY EUROPAPROPERTY CEE INVESTMENT AWARDS 2020

10 listopada 2020

Wszechstronna wiedza i tegoroczne sukcesy prawników kancelarii SRC w obsłudze firm i projektów z branży nieruchomości komercyjnych zadecydowały o drugiej już nominacji kancelarii do prestiżowej nagrody EuropaProperty CEE Investment Awards 2020.

Kapituła konkursu, kwalifikując kancelarię SRC Smolarek, Rogala, Caban do grona tegorocznych finalistów w kategorii „Law firm”, brała pod uwagę kompetencje zespołu i zrealizowane z sukcesem projekty dla klientów z branży nieruchomości biurowych, hotelowych i handlowych oraz odnawialnych źródeł energii.

– To już nasza druga z kolei nominacja w tym prestiżowym konkursie, potwierdzająca kompetencje kancelarii SRC i jej pozycję na rynku firm prawniczych. Sukces ten nie byłby możliwy bez zaangażowania całego zespołu. Podejmowane przez nas wspólnie w mijających miesiącach sprawy były na tyle wyróżniające się na rynku, że kapituła konkursowa dostrzegła je, nominując nas do EuropaProperty CEE Investment Awards 2020 – mówi Łukasz Caban, partner kancelarii SRC Smolarek, Rogala, Caban.

Pierwszą nominację do nagrody EuropaProperty CEE Investment Awards w kategorii Law Firm of the Year kancelaria SRC otrzymała w 2019 roku.

EuropaProperty CEE Investment Awards to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w branży nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, poświęcony inwestycjom i rozwojowi biznesu w regionie. W 2020 roku odbyła się 10. edycja tego konkursu.

wróć do listy artykułów

back to news list

Leading Firm Legal 500 Emea 2024